Danburyt + Kalcyt + Kwarc - Wystawowe Skupisko! Meksyk

Zapytaj o cenę

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Interesujące połączenie, muzealnej jakości kryształów. 
Na naszych stronach Pulsarplanet - kilka wystawowych okazów Danburytu pokrytych generacjami kalcytów i kwarców o różnych odmianach barwnych i typach krystalizacji.
Zachęcam do zapoznania sie z ofertą z tej lokalizacji !

Wymiary orientacyjne: 140mm 100mm 85mm 

Pochodzenie:   Meksyk - Charcas

Waga:  890g


Zdjęcia NIE ODDAJĄ efektowności okazu ! Polecam ! 


Wg wierzeń:
Danburyt jest kamieniem rozwoju duchowego o bardzo wysokiej i czystej wibracji, aktywuje jednocześnie intelekt i wyższą świadomość, pomaga w kontakcie z aniołami. Jest kamieniem spokoju i mądrości duchowej, można go używać podczas medytacji do przywoływania duchowego przewodnictwa. 
Danburyt jest szczególnie polecany dla osób, które chcą zostawić przeszłość za sobą i odciąć się od dawnej karmy, otworzyć się na głęboką przemianę i rozpocząć nowe życie. Pomaga pójść w nowym kierunku i nie powtarzać poprzednich błędów. Danburyt daje siłę aby od nowa zbadać wszelkie swoje możliwości, ale również wziąć pod uwagę rzeczy które wydawały się dotychczas niemożliwe. To doskonały kamień na czas zmian, ponieważ ukazuje zmianę jako szansę na rozwój i poprawę losu.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.