Strona głównaMinerałyMinerały kolekcjonerskieAndara Electric Merlin Green Kryształ Mocy - Zielona Magia - Indonezja

Andara Electric Merlin Green Kryształ Mocy - Zielona Magia - Indonezja

399.00 zł

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Poszukiwany kamień mocy ,uznawany za jeden z potężniejszych.

Odmiana Merlin Green - Zielony Kryształ Merlina.

Ten rodzaj wg wierzeń, legend i przekazów słownych:

" Jest to kamień bogini, mający połączenie z głęboką boską kobiecością. Andara Merlin Green połączona jest z sercem Gai. Ma wpływ na naszą właściwą, harmonijną relację z Ziemią. Uczy jej oraz uświadamia, że Ziemia jest naszym źródłem, które zapewnia nam wszystko, co potrzebne do życia. 
Pomaga rozszerzyć świadomość Dostatku i usunąć odczucia wszelkiego braku. Uświadamia piękno Matki Ziemi i przynosi uczucie docenienia jej i wdzięczności dla niej. Pobudza bezwarunkową miłość i współczucie. Jest związana z pamięcią magii i alchemii. Wspiera wszelkie przemiany i psychologiczne oczyszczenie, zarówno w ciele człowieka
jak i w planecie. Jest to kamień wspierający leczenie na wszystkich poziomach. Usuwa bolesne rany z ciała emocjonalnego i neutralizuje traumy, zastępując je bezwarunkową miłością do siebie i innych ludzi.
Dzięki połączeniu z Duszą Ziemi, jest to kamień ugruntowujący, stabilizujący i działający jako kotwica. Pozwala poczuć, że Ziemia jest domem."


Pochodzenie: Indonezja - Sumatra

Wymiary orientacyjne: 66 mm 46 mm 27 mm
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.