Andara Merlin Blue Niebieski MUZEALNY WIELKI Obelisk Kryształ Indonezja 5715 ct

1,399.00 zł 1,199.00 zł

Ilość:szt.

Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Kryształ Andara

Poszukiwany kamień mocy ,uznawany za jeden z potężniejszych.

Odmiana Merlin Blue. Ten rodzaj wg wierzeń,legend i przekazów słownych:

"Przyśpiesza rozwój duchowy. Automatycznie oczyszcza i harmonizuje wszystkie czakry. Poszerza świadomość. Jest kanałem dla czystego “Błękitnego Promienia”. Zawiera energię Wysokich Kapłanek i Kapłanów. Przywraca pokój, harmonię, akceptację i współczucie. Pomaga w pokojowych zmianach.
Przenosi w przeszłość, kiedy zapoczątkowane zostały królewskie linie krwi, kiedy cześć i służba Pierwotnemu Źródłu i ludzkości dały człowiekowi jedność z boskim planem i ścieżką.
Zestraja harmonijnie głos i twórczość. Pobudza głęboką transformację."

Pochodzenie: Indonezja - Sumatra 
Wymiary orientacyjne: 110 mm 105 mm 75 mm

Waga: ok. 5715 ct = ok. 1143 g

UWAGA!
Kryształ Andara dla świadomych kolekcjonerów. Ten okaz zawiera bardzo bogate wnętrze i zróżnicowaną strukturę, liczne pęcherzyki i tunele powietrzne. Zawiera jak wszystkie andara naturalną strukturę , która przy polerze na powierzchni czasami bardziej pokazuje swoje oblicze, wgłębienia, miejsca otwartych pęcherzyków , itp.
Gra barw zależna od oświetlenia im więcej naturalnego , ciepłego słońca tym więcej elektryzującej energii Merlin Blue, im więcej cienia, tym kryształ ciemniejszy.

NOWA Forma. Kryształ ma specjalnie zeszlifowaną podstawę jak Obelisk , dzięki czemu można stabilnie ustawić go w pionie tak jak na załączonych zdjęciach. Energia i walory estetyczne są w ten sposób maksymalnie uwydatnione.
...jest pusty

Powiadomienia

Andara Merlin Blue Niebieski MUZEALNY WIELKI Obelisk Kryształ Indonezja 5715 ct

Piryt Tęczowy Septaria Rosja
235.00 zł 199.00 zł
Jakobsyt - RPA - bardzo rzadki
499.00 zł 349.00 zł
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.