Danburyt + Kalcyt + Kwarc - Wystawowe Skupisko! Meksyk

499.00 zł 399.00 zł

Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Interesujące połączenie, muzealnej jakości kryształów. 
Na naszych stronach Pulsarplanet - kilka wystawowych okazów Danburytu pokrytych generacjami kalcytów i kwarców o różnych odmianach barwnych i typach krystalizacji.
Zachęcam do zapoznania sie z ofertą z tej lokalizacji !
Wymiary orientacyjne: 135mm 93mm 74mm 
Pochodzenie: Meksyk - Charcas
Waga: 885g
Wg wierzeń:
Danburyt jest kamieniem rozwoju duchowego o bardzo wysokiej i czystej wibracji, aktywuje jednocześnie intelekt i wyższą świadomość, pomaga w kontakcie z aniołami. Jest kamieniem spokoju i mądrości duchowej, można go używać podczas medytacji do przywoływania duchowego przewodnictwa. 
Danburyt jest szczególnie polecany dla osób, które chcą zostawić przeszłość za sobą i odciąć się od dawnej karmy, otworzyć się na głęboką przemianę i rozpocząć nowe życie. Pomaga pójść w nowym kierunku i nie powtarzać poprzednich błędów. Danburyt daje siłę aby od nowa zbadać wszelkie swoje możliwości, ale również wziąć pod uwagę rzeczy które wydawały się dotychczas niemożliwe. To doskonały kamień na czas zmian, ponieważ ukazuje zmianę jako szansę na rozwój i poprawę losu.
...jest pusty

Powiadomienia

Danburyt + Kalcyt + Kwarc - Wystawowe Skupisko! Meksyk

Czaroit
22.00 zł 19.00 zł
Piryt Tęczowy Septaria Rosja
235.00 zł 199.00 zł
Jakobsyt - RPA - bardzo rzadki
499.00 zł 349.00 zł
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.